Në përvjetorin e martesës, Gaz Paja i bën premtimin publik bashkëshortes: Më gëzove kur të njoha…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:29 02-06-2020 Në përvjetorin e martesës, Gaz Paja i bën premtimin publik bashkëshortes: Më gëzove kur të njoha…

 Sot për aktorin e njohur të humorit Gaz Paja është një ditë e veçantë.

Pasi ai dhe bashkëshortja Ira Seferi festojnë përvjetorin e martesës.

Ka qenë Gazi që e ka kujtuar këtë ditë, duke publikuar disa foto nga ky moment emocionues.

Aktori ka bërë edhe një dedikim shumë prekës për Irën, që çdo vajzë do të donte ta lexonte.  

‘Me gezove kur te njoha

Me gezove kur the- PO

Me gezove kur solle Dard

Te lutem, Vazhdo te me gezosh dhe une do te kujdesem per ty’, shkruan Gazi.

Kujtojmë që çifti kanë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Dard. Ata nuk ngurojnë që herës pas here të publikojnë foto të bukura me vogëlushin.

auto_gaz-paja1580301060.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098299980163574
array(1) { ["section"]=> string(101) "ne-pervjetorin-e-marteses-gaz-paja-i-ben-premtimin-publik-bashkeshortes-me-gezove-kur-te-njoha-208805" }