‘Në pikë të mëngjesit’ në Selinë e PS, përfundon takimi i Ramës me drejtuesit politikë të 12 qarqeve

Publikuar tek: politike, më 10:08 25-01-2021 ‘Në pikë të mëngjesit’ në Selinë e PS, përfundon takimi i Ramës me drejtuesit politikë të 12 qarqeve FotoAkive: Rama ne Seline e PS

Kryeministri Rama ka thirrur në takim sot, në Selinë e Partisë Socialiste në Tiranë, 12 drejtuesit politikë në qarqe të kësaj force politike.

Mbledhja nisi prej orës 08.30 të këtij mëngjesi, ndërsa në fokus kanë qenë zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve raportohet se kanë dorëzuar një raport për zhvillimin e fushatës. Gjithashtu, ata kanë raportuar dhe mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Kujtojmë që mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve ka qenë e përjavshme, por prej dy muajsh nuk është zhvilluar. Saktësisht, takimet e Ramës me drejtuesit politikë në Selinë e PS janë pezulluar që në muajin nëntor kur Komiteti Teknik njoftoi masat antiCovid, për moslejmin e grumbullimeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « LSI prezanton PROGRAMIN për zgjedhjet e 25 prillit: Do ofrojmë garanci 1.000 dollarë për bebet, kur të jenë 25 vjeç do të kenë 25.000 dollarë
Çfarë diskutuan drejtuesit e PS në qarqe me Ramën? Taulant Balla: Kemi gati listën e kandidatëve për deputetë, do fitojmë në 25 prill »
Article Logic
Execution time: 0.011598110198975
array(1) { ["section"]=> string(104) "ne-pike-te-mengjesit-ne-seline-e-ps-perfundon-takimi-i-rames-me-drejtuesit-politike-te-12-qarqeve-236280" }