Në pikë të mëngjesit, zonjat e pastrimit në punë intensive por shikoni çfarë bën nga pas tyre ky burrë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:21 22-05-2017 Në pikë të mëngjesit, zonjat e pastrimit në punë intensive por shikoni çfarë bën nga pas tyre ky burrë

Në zonën e Liqenit Artificial, sot, ashtu si çdo ditë, punonjëset e pastrimit kanë nisur nga puna për një ambient sa më të pastër.

Por ka pas tyre, vihet re një zotëri që nuk u ndahet zonjave për asnjë moment.

Është fotografi i cili po sigurohet të fotografojë gjithë procesin e punës.

Në të kundërt, si do duket që po punohet dhe po punohet fuqishëm?!

bashkia1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Thyejnë shishe dhe qëllojnë me armë në mes të lokalit, policia arreston 3 persona (ZBARDHET E PLOTË NGJARJA)
Marrëveshja PS-PD reagon dhoma e tregtisë dhe industrisë: Bojkoti shqetësues edhe për ne »
Article Logic
Execution time: 0.01073694229126
array(1) { ["section"]=> string(107) "ne-pike-te-mengjesit-zonjat-e-pastrimit-ne-pune-intensive-por-shikoni-cfare-ben-nga-pas-tyre-ky-burre-79498" }