“Në plazh jam me familjen dhe nuk kam mundësi të flirtoj”, Alesia tregon pse nuk beson ‘dashuritë e verës’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:26 13-07-2020 “Në plazh jam me familjen dhe nuk kam mundësi të flirtoj”, Alesia tregon pse nuk beson ‘dashuritë e verës’ Modelja Alesia Bami

Modelja bukuroshe Alesia Bami thotë se nuk ka mundësi të flirtojë kur shkon në plazh sepse është me familjen ose shoqërinë.

Në rubrikën ‘Trotuar’ në E Diell ajo ka thënë se nuk beson te “Dashuritë e Verës” sepse ato sipas saj nuk kanë qëndrueshmëri dhe mbyllen shpejt.

“Unë prandaj nuk njoh dhe nuk flirtoj me njerëz në verë, për arsye se jam gjithmonë në këto gjire që s’ka njerëz. Kështu që prandaj nuk njoh.”

“Unë jam ose me shoqërinë ose me familjen. Me familjen jam në vende ku nuk ka shumë rini dhe nuk kam mundësinë kur të flirtoj. Nuk e mendoj si diçka serioze këto flirtimet e verës, më duken shumë të shkurtra”, ka thënë modelja.

Screenshot_2.jpg
Screenshot_3.jpg
Screenshot_4.jpg
Screenshot_5.jpg
Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095219612121582
array(1) { ["section"]=> string(108) "ne-plazh-jam-me-familjen-dhe-nuk-kam-mundesi-te-flirtoj-alesia-tregon-pse-nuk-beson-dashurite-e-veres-213675" }