Në pozicione delikate, Enca 'tërbon' gjith pushuesit e jugut (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:46 03-08-2020 Në pozicione delikate, Enca 'tërbon' gjith pushuesit e jugut (FOTO) Enca

Enca ka pak ditë që ka publikuar projektin e saj të fundit me Don Xhon, titulluar "Break Down", projekt i cili ka rezultuar shumë i suksesshëm dhe është pritur mjaft mirë nga publiku.

Në një postim të bërë në rrjete sociale, ajo tha se nëse për një javë kënga arrin 5 milion klikime, ka një surprizë për fansat, një kërcim erotik.

Tani Enca po shijon suksesin dhe ka vendosur të shkëputet nga puna e të bëj disa ditë plazh. Ajo ka publikuar së fundmi disa foto në Instagram, ku me bikini duket tepër joshëse.

Me format e kolme, me siguri të gjithë i kanë pasur sytë tek ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096530914306641
array(1) { ["section"]=> string(69) "ne-pozicione-delikate-enca-terbon-gjith-pushuesit-e-jugut-foto-215985" }