Në prag të sezonit të plazhit, Anxhela Peristeri befason me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 22-05-2019 Në prag të sezonit të plazhit, Anxhela Peristeri befason me bikini

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri prej disa javësh ka filluar të ushtrohet intensivisht në palestër.

Dhe siç duket nga rezultati Anxhela ja ka arritur të ketë forma perfekte.

Sot ajo ka postuar një foto me bikini dhe duket se mjaft sexy.

Tashmë që ka afruar edhe sezoni i plazhit Anxhela do të ketë një arsye më shumë për të pozuar me bikini.

 

Screenshot_5.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028146982192993
array(1) { ["section"]=> string(72) "ne-prag-te-sezonit-te-plazhit-anxhela-peristeri-befason-me-bikini-165259" }