Në prag të Vitit të Ri, s’do ta besoni në çfarë shteti është arratisur Armina Mevlani

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:06 29-12-2017 Në prag të Vitit të Ri, s’do ta besoni në çfarë shteti është arratisur Armina Mevlani

Armina Mevlani njihet për udhëtimet e shpeshta që bën  në vende të ndryshme jashtë vendit, për shkak  të punës që ka, por nuk mungojnë as udhëtimet e qejfit.

Tashmë që vetëm disa ditë na ndajnë nga Viti i Ri të gjithë jemi kuriozë të mësojmë kush  është destinacioni i vipave, dhe sigurisht një nga ato që kuriozon më shumë është Mevlani. Armina ka publikuar një foto në “instagram” nëpërmjet të cilës tregon se aktualisht ndodhet në New York.

Nuk dihet nëse blogerja do të qëndrojë atje edhe për natën  e ndërrimit të viteve apo  do ketë një tjetër destinacion.

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026098012924194
array(1) { ["section"]=> string(91) "ne-prag-te-vitit-te-ri-s-do-ta-besoni-ne-cfare-shteti-eshte-arratisur-armina-mevlani-104862" }