Në pranga 37-vjeçari, tentoi të trafikonte 4 shtetas të komunitetit rom

Publikuar tek: aktualitet, më 09:11 24-04-2015 Në pranga 37-vjeçari, tentoi të trafikonte 4 shtetas të komunitetit rom Foto ilustruese

Policia Kufitare e Kapshticës ka vënë në pranga shtetasin Altin Rustemi, 37 vjeç, i cili ishte duke transportuar 4 shtetas të komunitetit rom, që i thanë policisë se kishin si qëllim të shkonin drejt Gjermanisë.

37-vjeçari i kishte fshehur 4 personat në automjetin e tij për t’i trafikuar drejt shtetit gjerman. Policia pas kontrollit ka bërë menjëherë ndalimin e tij si dhe ka shoqëruar 4 shtetasit e trafikuar, për t’i marrë në pyetje .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Genc Ferhati: Biznesmeni më ka borxh, familja i ka dhënë 12 mijë e 600 euro
Ndërron jetë kompozitori Agron Xhunga »
Article Logic
Execution time: 0.011682987213135
array(1) { ["section"]=> string(75) "ne-pranga-37-vjecari-tentoi-te-trafikonte-4-shtetas-te-komunitetit-rom-9578" }