Në prapaskenë me Rozana Radin dhe Fjolla Morinën, vajzat prekin njëra-tjetrën por s’kuptohet pse (FOTO NË BRENDËSI)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:12 14-09-2016 Në prapaskenë me Rozana Radin dhe Fjolla Morinën, vajzat prekin njëra-tjetrën por s’kuptohet pse (FOTO NË BRENDËSI)

 '’Dance with me’’, spektakli i vallëzimit në TV Klan na surprizon çdo javë me përplasje, sekrete, situata të krijuara nga personazhet, por kësaj here një foto në prapaskenë është vërtet e dyshimtë.

Rozana Radi prek në pjesën e gjoksit Fjolla Morinën dhe Fjolla, Rozanën. Nuk dihet pse vajzat janë prekur në këtë mënyrë, nëse ato kanë dashur të dallojnë sa rreh zemra e tyre para spektaklit apo është pjesë e ndonjë ushtrimi relaksues.

rozanaradifjollamorina2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.26783490180969
array(1) { ["section"]=> string(118) "ne-prapaskene-me-rozana-radin-dhe-fjolla-morinen-vajzat-prekin-njera-tjetren-por-s-kuptohet-pse-foto-ne-brendesi-52903" }