'Në prehrin tënd ndihem e sigurt', Jonida Maliqi zgjedh fjalët më të ëmbla për babain (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:51 23-09-2019 'Në prehrin tënd ndihem e sigurt', Jonida Maliqi zgjedh fjalët më të ëmbla për babain (FOTO)

Sot është një ditë e veçantë në familjen e këngëtares së njohur, Jonida Maliqi.

Babai i saj feston ditëlindjen, ndërsa ajo ka zgjedhur që ta urojë edhe publikisht. Jonida ka publikuar një foto të veçantë me të atin, ndërsa ka zgjedhur për të fjalët më të bukura.

“Babushi im qofshim përhere kështu si në këtë foto sepse në prehrin tend ndihem gjithnje e sigurt dhe e lumtur. Të dua sa s'ka fjalë per ta pershkruar. U bëfsh 1000 vjec!”, ka shkruar ajo pranë fotos ku shfaqet duke e puthur të atin.

jonida.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084481239318848
array(1) { ["section"]=> string(94) "ne-prehrin-tend-ndihem-e-sigurt-jonida-maliqi-zgjedh-fjalet-me-te-embla-per-babain-foto-179485" }