Në pritje të drejtësisë, Saimir Tahiri “çan” me këmbë shtigjet mes natyrës së ashpër në Tepelenë (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:17 02-08-2020 Në pritje të drejtësisë, Saimir Tahiri “çan” me këmbë shtigjet mes natyrës së ashpër në Tepelenë (FOTOT)

Ish-ministri i Brendshmë Saimir Tahiri ka ndërmarrë një udhëtim të vështirë aventure, dhe që mesa duket ia ka dalë mbanë.

Tahiri ka nisur pushimet duke vendosur të shkëputet nga rrëmuja e Tiranës, teksa ka ndërmarrë një udhëtim të gjatë me këmbë në disa zona piktoreske të Tepelenës e deri pranë Vlorës.

“Kuç - Gusmar - Llufe.... deri te Jaho Xhebra”, shkruan ish-ministri që tashmë pritet të gjykohet nga e para pas vendimit të Apelit vetëm disa ditë më parë. Por kjo natyrë dhe ky udhëtim i gjatë duket se e kanë bërë të harrojë një tjetër udhëtim, atë për drejtësi.

Foto e postuara nga Tahiri në rrjetet sociale:

sefwergw3g3g.jpg

sdgswegwehe3h.jpg

gsdfgsdghe4.jpg

dfwegw34hdfh.jpg

dfwe4w34h34h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095109939575195
array(1) { ["section"]=> string(106) "ne-pritje-te-drejtesise-saimir-tahiri-can-me-kembe-shtigjet-mes-natyres-se-ashper-ne-tepelene-fotot-215845" }