Në pritje të ëmbël, Elita Rudi zbulon këtë detaj të bukur krah motrës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:41 27-09-2020 Në pritje të ëmbël, Elita Rudi zbulon këtë detaj të bukur krah motrës (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtari Gjiko dhe Elita Rudi dhanë lajmin e ëmbël se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Jo vetëm kaq ata me anë të një postimi në ‘Instagram’ na treguan se janë në pritje të një vajze.

Së fundmi Elita ka zbuluar edhe një detaj tjetër shumë të ëmbël.

Me anë të një fotoje ajo na ka treguar se edhe motra e saj është shtatzënë, ku shihen të dyja me barkun e rrumbullakosur.

“Shokë të ngushtë të ardhshëm. Motrat shtatzënë”, ka shkruar Elita në postimin e fundit ku shfaqet së bashku me motrën.

Screenshot_6.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01099705696106
array(1) { ["section"]=> string(80) "ne-pritje-te-embel-elita-rudi-zbulon-kete-detaj-te-bukur-krah-motres-foto-221854" }