Në pritje të Eurovizionit, ambasadori Bimo takon Elhaidën në Austri

Publikuar tek: aktualitet, më 12:45 14-05-2015 Në pritje të Eurovizionit, ambasadori Bimo takon Elhaidën në Austri ambasadori Roland Bimo me Elhaida Danin

Elhaida Dani po pret me emocion të madh konkurimin e saj në skenën gjigande të Eurosong. Ndonëse prova e parë e Elhaidës nuk rezultoi e sukseshme, këngëtarja tha më vonë se zëri i ishte rikthyer dhe ishte më gati se kurrë.

Ambasadori shqiptar në Austri Roland Bimo ka pritur Elhaidën në Austri duke i dhënë gjithë mbështetjen e tij. 

“Kënaqësi dhe nder të takoj Elhaida Danin. I uroj asaj gjithë suksesin e mundshëm.shqiptarët në Austri”, shkruan ambasadori i cili bashkangjit edhe këtë foto me Elhaidën. Elhaida duket në formë  dhe e gjallë më “I’m Alive”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BalkanWeb merr "copy-paste" lajmin nga Newsbomb, nuk citon kurrkund
Zbulohen 4 parcela kanabis në Lapardha, mister pronari »
Article Logic
Execution time: 0.012274026870728
array(1) { ["section"]=> string(72) "ne-pritje-te-eurovizionit-ambasadori-bimo-takon-elhaiden-ne-austri-11145" }