Në pritje të kuksianëve të parë nga Anglia, Rama publikon VIDEON: Vazhdon puna për Aeroportin e ri

Publikuar tek: aktualitet, më 07:52 23-02-2021 Në pritje të kuksianëve të parë nga Anglia, Rama publikon VIDEON: Vazhdon puna për Aeroportin e ri

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet e punimeve në Aeroportin e Kukësit, dhe thotë se atje vazhdon puna për përfundimin e tij.

“Mirëmëngjes, dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme që tregon vazhdimësinë e punimeve.

Kujtojmë se në nisje të punimve, Rama është shprehur se do të shkonte vetë në Angli para zgjedhjeve dhe do të merrte demokratët e Kukësit që të votonin, me avion nga aeroporti i ri.

Video shoqërohet dhe me muzikë nga zona e Kukësit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet në SHBA gruaja e ‘El Chapos’, akuzohet për shpërndarje droge dhe ndihmoi burrin të arratisej nga burgu
22 vjeçari humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, ndërron jetë »
Article Logic
Execution time: 0.010382890701294
array(1) { ["section"]=> string(103) "ne-pritje-te-kuksianeve-te-pare-nga-anglia-rama-publikon-videon-vazhdon-puna-per-aeroportin-e-ri-239863" }