Në pritje të Superiores, Hygerta Sako shfaqet në superformë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:05 20-08-2019 Në pritje të Superiores, Hygerta Sako shfaqet në superformë Foto e shperndare nga prezantuesja Hygerta Sako

Kategoria Superiore starton ditën e premte dhe me fillimin e kampionatit startojnë emisonet sportive. 

Një ndër to është edhe “Rubrika Sportive” në RTSH, edhe pse këtë verë ka qenë prezent disa herë për shkak të ndeshjeve të Europës për ekipet shqiptare apo edhe për Superkupën e Shqipërisë.

Prezantuesja e emisionit, Hygerta Sako po shijon edhe disa ditë pushime në pritje të sezonit të ri futbollistik në vend. Ajo është tepër aktive dhe në rrjetet sociale, ndërsa sot ka postuar foto ku duket në superformë dhe linja bombastike.

Screenshot_7.jpgScreenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072000026702881
array(1) { ["section"]=> string(65) "ne-pritje-te-superiores-hygerta-sako-shfaqet-ne-superforme-175898" }