Në protestë me orën e veshur me diamante, por kujt i përket?

Publikuar tek: politike, më 14:27 17-12-2015 Në protestë me orën e veshur me diamante, por kujt i përket?

Një fotografi e goditur që po shpërndahet masivisht në rrjetet sociale, është shkrepur sot gjatë protestës së opozitës përpara Parlamentit.

Një dorë që ngre dy gishtat mban edhe një orë “Chanel” e që dallohet qartë se nuk i përket protestuesve nga pjesa e popullit. Sipas një kërkimi të thjeshtë që Newsbomb.al ka bërë në internet, rezulton se ora e modelit “J2 Romantic” është e veshur me gurë diamanti dhe kushton minimumi nga 6,000 dollarë në plot 15,000 dollarë.

Fotografia ikonike është realizuar nga Armando Babani, ndërsa mbetet mister se kush e mban këtë orë luksoze në dorë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073671340942383
array(1) { ["section"]=> string(64) "ne-proteste-me-oren-e-veshur-me-diamante-por-kujt-i-perket-27985" }