Në rrezik Lana Del Rey: Dy vajza duan të më vrasin

Publikuar tek: bota, më 15:36 04-01-2016 Në rrezik Lana Del Rey: Dy vajza duan të më vrasin

Lana Del Rey është në një situatë tejet të vështirë. Ylli botëror, thotë se ndjehet në rrezik pasi dy vajza me origjinë ruse kanë menduar ta vrasin.

Lana Del Rey, siç raportojnë mediat e huaja, ka bërë denoncim kundër Natalia Krinitsyna dhe Lulia Vladimirovna Pozdina. Ajo ka deklaruar se dy vajzat e kanë kërcënuar dhe kanë ulërituar kundër saj në vende publike.

30-vjeçarja ka thënë në gjykatë se është detyruar që pas letrave kërcënuese të lërë shtëpinë e saj. Del Ray ka pohuar gjithashtu se dy vajzat janë parë duke fjetur edhe jashtë shtëpisë së saj, duke e thirrur atë në mes të natës.

Autoritetet po punojnë për të zbardhur të vërtetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Japonezët kanë shije të “çuditshme”, të fiksuar pas "trekëndëshit absolut" (Foto +16)
Danimarka vendos kontroll të përkohshëm në kufirin me Gjermaninë »
Article Logic
Execution time: 0.011399030685425
array(1) { ["section"]=> string(55) "ne-rrezik-lana-del-rey-dy-vajza-duan-te-me-vrasin-29130" }