Në rrjetet sociale, version i papërsëritshëm i videos së Ramës nga Lezha

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:08 11-09-2015

Një faqe në rrjetet sociale ka sjellë në një version të papërsëritshëm videon e kryeministrit Rama në Lezhë.

Kryeministri postoi në faqen e tij ditën e djeshme një video ku taksapaguesit e bizneseve dukeshin aq të lumtur që paguanin dhe i bashkoheshin luftës kundër informalitetit.

“Ne & Partia Heroike”, titullohet versioni i papërsëritshëm i kësaj video që ju ftojmë ta ndiqni!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022346973419189
array(1) { ["section"]=> string(77) "ne-rrjetet-sociale-version-i-paperseritshem-i-videos-se-rames-nga-lezha-20521" }