Në sallën e gjyqit, avokatja më seksi në Shqipëri. Publikon foton dhe flet për argumentet (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:24 04-05-2016 Në sallën e gjyqit, avokatja më seksi në Shqipëri. Publikon foton dhe flet për argumentet (FOTO)

Në sallën e gjyqit, avokatja më seksi në Shqipëri. Publikon foton dhe flet për argumentet. Bëhet fjalë për Arnida Çapin, e cila ka provokuar sot me një foto nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë. Sigurisht që Çapi ndodhet në krye të detyrës, por imazhi mbetet imazh.

Çfarë sundon është ligji dhe forca e argumentit’’, shkruan Çapi, por me foton provokuese dhe qëndrimin e saj, kush do ta kishte mendjen te argumentet?!

arnidacapigjykateok.jpg

arnidacapigjykata.jpg

arnidacapi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024539947509766
array(1) { ["section"]=> string(98) "ne-sallen-e-gjyqit-avokatja-me-seksi-ne-shqiperi-publikon-foton-dhe-flet-per-argumentet-foto-39452" }