Në Sarandë nis dëbora, zbardhet qyteti bregdetar për herë të parë pas 30 vitesh

Publikuar tek: aktualitet, më 09:03 10-01-2017 Në Sarandë nis dëbora, zbardhet qyteti bregdetar për herë të parë pas 30 vitesh

Edhe në qytetin e bukur bregdetar të Sarandës ka nisur të bjerë dëborë.

Saranda këtë mëngjes është zbardhur nga rreshjet e dëborës që nisën në mbrëmje dhe kanë vazhduar gjatë gjithë natës.

Hera e fundit që qyteti bregdetar është përfshirë nga dëbora ka qenë para rreth 30 vitesh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 16-vjeçari shqiptar del nga palestra, tenton të mbahet mbi një motor por rrëzohet përtokë dhe vdes (NGJARJA)
FOTO-LAJM: Lumi Fani i Madh tërësisht i ngrirë këtë mëngjes »
Article Logic
Execution time: 0.0098512172698975
array(1) { ["section"]=> string(84) "ne-sarande-nis-debora-zbardhet-qyteti-bregdetar-per-here-te-pare-pas-30-vitesh-65093" }