Në shitje për 34 milionë dollarë vila e famshme e Tony Montana-s (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:31 17-03-2015 Në shitje për 34 milionë dollarë vila e famshme e Tony Montana-s (Foto)

Vila ikonë e Tony Montana, luajtur nga aktori i famshëm Al Paçino në filmin Scarface, ku portretizon një emigrant kubanez i cili shndërrohet në bosin e drogës, ka dalë në shitje për 34 milionë dollarë.

Vila është e kompletuar me pajisle luksoze dhe ka një obor të madh të mbushur me gjelbërim, vendi ku dikur Tony Montana u martua me Elvirën, luajtur nga aktorja Michelle Pfeiffer. Foto:

{gallery}Vila{/gallery}

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012655973434448
array(1) { ["section"]=> string(74) "ne-shitje-per-34-milione-dollare-vila-e-famshme-e-tony-montana-s-foto-6179" }