Në Shkodër, Edi Rama zgjedh LSI, një selfie me deputetin Agron Çela

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:14 05-11-2015 Në Shkodër, Edi Rama zgjedh LSI, një selfie me deputetin Agron Çela Edi Rama dhe deputeti i LSI Agron Çela dje ne Shkoder

Që mes PS dhe LSI nuk ka probleme këtë kryeministri Edi Rama nuk harron ta evidentojë në çdo moment, pavarësisht se gjithë zërat nga lart e poshtë vlojnë për sherret. 

Por për Shkodrën s’duhet të ketë aspak. Dhe kryeministri vetë zgjedh të publikojë një selfie me deputetin e LSI për Shkodrën Agron Çela ndërsa janë të dy bashkë duke inspektuar punimet e stadiumit të ri Loro Boriçi në qytetin e Shkodrës.

E ndërkaq, pas përjashtimit të deputetit Tom Doshi nga Shkodra, rruga është e hapur për LSI dhe përpara deputetëve të Partisë Socialiste, kryeministri zgjedh deputetin e Lëvizjes Socialiste për Integrim. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090718269348145
array(1) { ["section"]=> string(71) "ne-shkoder-edi-rama-zgjedh-lsi-nje-selfie-me-deputetin-agron-cela-24701" }