Në Shqipëri 'po ngrijmë' nga i ftohti, vajza e Rita Latit gjen vendin më të nxehtë për të ekspozuar të pasmet (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 21-01-2021 Në Shqipëri 'po ngrijmë' nga i ftohti, vajza e Rita Latit gjen vendin më të nxehtë për të ekspozuar të pasmet (FOTO)

Roza Lati është ndër moderatoret më të dashura dhe me të komentura për mediat rozë.

Kjo për shkak të karakterit dhe të stilit të veçantë që ka.

Së fundmi në vend janë shënuar temperatura të ulta dhe si duket Roza ka gjetur vendin përfekt për tju kthyer verës dhe pozave me bikini.

Moderatorja ka udhëtuar në Dubai ku edhe ka ngritur temperaturat, teksa ka pozuar me bikini të kuq, dhe ekspozon format.

Pak orë më parë ajo ka postuar një foto ku shihet shumë joshëse dhe shkruan “unë e urrej të dërgoj mesazh. Hajde jeto me mua”.

Screenshot_23.pngScreenshot_24.pngScreenshot_25.pngScreenshot_26.pngScreenshot_27.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nga shtatzënia tek martesa dhe partneri misterioz, Eliona Pitarka na rrëfen gjithçka
Në Shqipëri do mbahet festivali i parë në botë ku hyrja do jetë me teste të shpejta për Covid-19 »
Article Logic
Execution time: 0.01384711265564
array(1) { ["section"]=> string(116) "ne-shqiperi-po-ngrijme-nga-ftohti-vajza-e-rita-latit-gjen-vendin-me-te-nxehte-per-te-ekspozuar-te-pasmet-foto-235865" }