'Në shtator do tërbohem komplet', e veshur me bikini Olta Gixhari bën deklaratën e fortë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:21 24-06-2019 'Në shtator do tërbohem komplet', e veshur me bikini Olta Gixhari bën deklaratën e fortë (FOTO)

Olta Gixhari është padyshim një nga personazhet e njohur më të komentuar.

Aktorja vihet shpesh në qendër të vëmendjes dhe jo rrallëherë komentohet për pozat e saj provokuese.

Të njëjtën gjë aktorja ka bërë edhe së fundmi. Gixhari ka publikuar në Instagram disa foto nga pushimet e saj, ku duket më në forë se kurrë.

Mirëpo nuk kanë munguar as komentet e shumta, ku ka rënë në sy ai i moderatores Jonida Vokshi,

'Po pse mi pse? Superseksi im', i shkruan Jonida

'Unë në shtator do jem 90-60-90, do tërbohem komplet', i përgjigjet Olta.

Screenshot_2.jpg

 

Screenshot_1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080890655517578
array(1) { ["section"]=> string(97) "ne-shtator-do-terbohem-komplet-e-veshur-me-bikini-olta-gixhari-ben-deklaraten-e-forte-foto-169548" }