Në studio televizive e fsheh mirë por jo këtu, Rama tej normales i shëndoshë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:04 05-03-2016 Në studio televizive e fsheh mirë por jo këtu, Rama tej normales i shëndoshë

E kemi parë në ekrane televizive gjithnjë të kuruar dhe në formë. Kryeministri Edi Rama, mesa duket ka ditur ta fshehë mirë peshën e tij reale përmes kostumeve të zeza por këtu nuk ka mundur dot.

Rama është fotografuar ditën e sotme në Vlorë, i shkujdesur dhe i buzëqeshur por pesha e tij veçanërisht në zonën e barkut bie shumë në sy.

Prej kokësh, kryeministri ka nisur të shtojë në peshë por ashtu siç është shfaqur sot, nuk e kemi parë ndonjëherë. Ndoshta ka ardhur momenti që kryeministri Rama të shqetësohet seriozisht për formën e tij fizike pasi fushata elektorale vjen shpejt dhe dyshojmë se do të ketë të njëjtën energji për të folur e ecur nëse vazhdon me këtë ritëm.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023746967315674
array(1) { ["section"]=> string(81) "ne-studio-televizive-e-fsheh-mire-por-jo-ketu-rama-tej-normales-i-shendoshe-34303" }