Në studion e Euronews, dy zonjat sjellin ‘pranverën’ e parakohshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:46 16-01-2020 Në studion e Euronews, dy zonjat sjellin ‘pranverën’ e parakohshme Monika Kryemadhi-Ilva Tare

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ditën e djeshme ishte e ftuar në studion e Ilva Tares, në Euronews Albania.

Nën ndriçimin rrëzëllitës të dritave në studio, vezullonin ndër të tjera dhe veshjet e dy protagonisteve. E gjelbërta, e verdha dhe kafja në veshjet e tyre sollën pranverën e parakohshme mbrëmjen e djeshme në studio.

Çështjet kryesore për të cilat u fol, ishin sfidat e opozitës dhe marrëveshja e fundit mes saj dhe mazhorancës për reformën zgjedhore dhe aksionin opozitar pas kësaj lëvizjeje, e cila sipas saj do të finalizohet me zgjedhje të parakohshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010156154632568
array(1) { ["section"]=> string(70) "ne-studion-e-euronews-dy-zonjat-sjellin-pranveren-e-parakohshme-192221" }