Në Tiranë, një vajzë bllokohet brenda në makinë, 5 policë e shohin dhe nuk ndihmojnë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:11 22-11-2015

Kjo video është xhiruar në zonën pas “Vasil Shantos” në Tiranë. Uji ka mbajtur të bllokuar një vajzë brenda në makinë, ndërsa banorët e zonës kanë tentuar ta nxjerrin prej andej.

Ajo çfarë bie më së shumti në sy është fakti që pranë saj janë edhe 5 policë të cilët shohin të pashqetësuar dhe pa marrë mundimin për ta ndihmuar.

Tirana sot është gdhirë nën ujë ndërsa në vazhdim është një javë e tërë shirash e paralajmëruar edhe nga Veliaj pak orë më parë përmes një postimi në Twitter.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbytet spitali Ushtarak, uji hyn brenda ambienteve
Policia sekuestron 30 mijë euro të falsifikuara në Korçë, do shërbenin për të blerë drogë »
Article Logic
Execution time: 0.011837959289551
array(1) { ["section"]=> string(88) "ne-tirane-nje-vajze-bllokohet-brenda-ne-makine-5-police-e-shohin-dhe-nuk-ndihmojne-26022" }