Në Tiranë, një vajzë bllokohet brenda në makinë, 5 policë e shohin dhe nuk ndihmojnë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:14 23-11-2015

Kjo video është xhiruar në zonën pas “Vasil Shantos” në Tiranë. Uji ka mbajtur të bllokuar një vajzë brenda në makinë, ndërsa banorët e zonës kanë tentuar ta nxjerrin prej andej. Ajo çfarë bie më së shumti në sy është fakti që pranë saj janë edhe 5 policë të cilët shohin të pashqetësuar dhe pa marrë mundimin për ta ndihmuar. Tirana dje është gdhirë nën ujë ndërsa në vazhdim është një javë e tërë shirash. Shikoni videon në brendësi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097701549530029
array(1) { ["section"]=> string(88) "ne-tirane-nje-vajze-bllokohet-brenda-ne-makine-5-police-e-shohin-dhe-nuk-ndihmojne-26058" }