'Në vendin e tretë nga fundi', Spahia ironizon keq Ramën për testimet e Covid-19: Hap galopant në shëndetësi

Publikuar tek: aktualitet, më 18:58 30-09-2020 'Në vendin e tretë nga fundi', Spahia ironizon keq Ramën për testimet e Covid-19: Hap galopant në shëndetësi Rama - Spahia

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia, ka ironizuar kryeministrin Rama në lidhje me renditjen e vendit tonë përsa i përket testimeve të Covid-19 tek qytetarët.

Sipas një renditje të publikuar nga vetë Spahia, vendi ynë është në vend të tretë nga fundi i listës, pas Togos dhe Angolës, me një numër të ulët testesh të covid-19.

Spahia ironizon duke thënë që kemi bërë një hap galopant në shëndetësi.

Shënimi i Spahias

Pas 7 vitesh, Shqipëria bëri një hap galopant ne shendetesi! Në podium, pas Togos dhe Angolës, e treta nga fundi në botë me medalje bronzi për numër testimesh!

Urime zoti Kryeministër!

120435399_2737653143228735_6279221517028533147_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011868953704834
array(1) { ["section"]=> string(111) "ne-vendin-e-trete-nga-fundi-spahia-ironizon-keq-ramen-per-testimet-e-covid-19-hap-galopant-ne-shendetesi-222250" }