Në Vlorë fushata nis 100 ditë para zgjedhjeve, vendosen postera në Lungomare: Voto Edi Ramën

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:38 17-01-2021 Në Vlorë fushata nis 100 ditë para zgjedhjeve, vendosen postera në Lungomare: Voto Edi Ramën

Zgjedhjet e ardhshme parlamentare janë në 25 prill 2021, ndërsa fushata e partive politike me ligj duhet të fillojë 1 muaj më herët, pra në 25 mars.

Mirëpo vlonjatët duken paksa të paduruar, teksa për ta fushata ka filluar 100 ditë para zgjedhjeve.

Siç shihet dhe në fotot e siguruara nga Newsbomb.al, ata kanë krijuar disa postera dhe i kanë vënë në rrugët e Lungomares.

Në poster shihet kryeministri dhe shkrimi: Voto Edi Rama. Nuk dihet se cili apo cilët kanë qenë iniciatorët e kësaj mini-fushate në qytetin bregdetar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Në 10-vjetorin e lindjes, Ardenisi fiton betejën më të rëndësishme të jetës; shërohet nga kanceri
»
Article Logic
Execution time: 0.013100147247314
array(1) { ["section"]=> string(97) "ne-vlore-fushata-nis-100-dite-para-zgjedhjeve-vendosen-postera-ne-lungomare-voto-edi-ramen-235302" }