Në Vlorë qarkullojnë filxhanët me portretin e Edi Ramës dhe të Enver Hoxhës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:27 02-06-2015 Në Vlorë qarkullojnë filxhanët me portretin e Edi Ramës dhe të Enver Hoxhës Foto qe qarkullon ne rrjetet sociale

Në qytetin e Vlorës, në tregun e këtij qyteti, kanë filluar të qarkullojnë disa filxhanë me fotografinë e Edi Ramës. Por ndërkohë, në foton që po qarkullon në facebook, veç filxhanëve me portretin e kryeministrit, janë vendosur edhe filxhanët që kanë portretin e Enver Hoxhës. 

Filxhanët e tillë ekzistojnë. Veçse ata që kanë ideuar foton, i kanë vënë ato pranë e pranë si për të treguar se të dyja shkojnë shumë mirë me njëra tjetrën.

Pavarësisht spekulimit në rrjetet sociale në këtë rast, duket se dashuria e shqiptarëve për të pasur portretet e udhëheqësve të tyre edhe në objekte të përdorimit të përditshëm, nuk mungon. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009335994720459
array(1) { ["section"]=> string(81) "ne-vlore-qarkullojne-filxhanet-me-portretin-e-edi-rames-dhe-te-enver-hoxhes-12477" }