Në xhiro me 3 qentë e tij, RRUFEJA godet amerikanin (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:35 06-10-2019 Në xhiro me 3 qentë e tij, RRUFEJA godet amerikanin (VIDEO) Momenti kur amerikanin goditet nga rrufeja në Teksas

Një person ka shpëtuar për mrekulli në SHBA kur e goditi rrufeja.

Në video-n e publikuar nga ‘’Weather Nation’’ shihet se si një njeri po kalonte bashkë me 3 qentë e tij në Parkun Kombëtar ‘’Spring’’ të Teksasit, kur nga qielli shkëputet një vetëtimë dhe e godet. Në ndihmë të tij vijnë 3 persona, të cilët arrijnë me anë të frymëmarrjes artificiale ta rikthejnë në jetë.

Më pas, ai është transportuar në spital, ku merr mjekim të specializuar.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012544870376587
array(1) { ["section"]=> string(63) "ne-xhiro-me-3-qente-e-tij-rrufeja-godet-amerikanin-video-181017" }