Në zgjedhje pa opozitën? Deputeti Ndreu: Se çfarë vendosin këta, është problemi i tyre

Publikuar tek: politike, më 21:26 18-02-2019 Në zgjedhje pa opozitën? Deputeti Ndreu: Se çfarë vendosin këta, është problemi i tyre

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu nuk e përjashton mundësinë e hyrjes së maxhorancës e vetme në zgjedhjet vendore.

Në emisionin “Open”, Ndreu tha se vendimet që zgjedh të ndërmarrë opozita janë problemi i tyre, dhe PS-ja “nuk varet” nga opozita.

“Do hyjmë ne në zgjedhje apo jo? Ne jemi parti politike, ne nuk varemi nga opozita. Ata kanë vendosur të mos përfaqësojnë më, është problemi i tyre. Ne do bëjmë punën tonë, a ka vend për ta përmirësuar, sigurisht që ka”, u shpreh deputeti Ndreu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063378810882568
array(1) { ["section"]=> string(90) "ne-zgjedhje-pa-opoziten-deputeti-ndreu-se-cfare-vendosin-keta-eshte-problemi-i-tyre-153312" }