Në zyrën e një prokuroreje në Shqipëri, sa shumë dosje…Gazetarja i nxjerr foton

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:43 30-08-2016 Në zyrën e një prokuroreje në Shqipëri, sa shumë dosje…Gazetarja i nxjerr foton

Jeni kuriozë të shikoni zyrën e një prokurori në Shqipëri, sidomos këto kohë kur prokurorët dhe gjyqtarët janë më të komentuarit?

Epo e keni këtë mundësi.

Gazetarja e ‘’Top Channel’’ Anila Hoxha i publikon pamjen e zyrës një prokuroreje, duke treguar pirgun e dosjeve që duhen hetuar në 6 muaj.

‘’Si pas pushimeve sot takova një mikeshën time prokurore. Po punonte. Pas derës së zyrës një mal me dosje, e pyeta po këto? M’u përgjigj : - Puna ime per 6 muaj...!’’, shkruan gazetarja e kronikës.

Pas saj duken të renditura dosjet e të dyshuarëve dhe aq pak vend ka nëpër sirtare sa dosjet janë vendosur përtokë.

anilahoxhaprok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032227039337158
array(1) { ["section"]=> string(84) "ne-zyren-e-nje-prokuroreje-ne-shqiperi-sa-shume-dosje-gazetarja-i-nxjerr-foton-51315" }