Nën çadër e mbi taka... Parada e zonjave deputete në Kuvend (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 17:18 12-09-2017 Nën çadër e mbi taka... Parada e zonjave deputete në Kuvend  (FOTOT)

Sot në Kuvend është duke u zhvilluar një seancë maratonë ku të 140 deputetët e zgjedhur të Shqipërisë do të mbajnë fjalën e tyre nga foltorja.

Aparati i fotografit Agim rama, këtë mëngjes është drejtuar nga zonjat deputete të cilat kanë rënë në sy edhe këtë herë me veshjet e tyre, ngjyra-ngjyra.

Nën çadër dhe mbi taka, zonjat e kuvendit kanë parakaluar një nga një për të hyrë në ambientet e brendshme të godinës.

Grida Duma

r.jpg

Evis Kushi

r1.jpg

Nora Malaj dhe Elona Gjebrea

r2.jpg

Elisa Spiropali

r3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027379035949707
array(1) { ["section"]=> string(68) "nen-cader-e-mbi-taka-parada-e-zonjave-deputete-ne-kuvend-fotot-92096" }