“Nën një portokalle”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:04 25-01-2015 “Nën një portokalle”

Argjentina Ramosaj duket se është frymëzuar nga kënga popullore “nën një portokalle” dhe ka publikuar foton e saj  gjatë kohës që ndodhet në një resort tropikal. Argjentina është fotografuar me bikini duke ekspozuar format e saj mjaft seksi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035646915435791
array(1) { ["section"]=> string(23) "nen-nje-portokalle-1474" }