Nëna 51 vjeçe: E dashuroj djalin tim, dua të kem fëmijë me të

Publikuar tek: bota, më 13:05 08-04-2016 Nëna 51 vjeçe: E dashuroj djalin tim, dua të kem fëmijë me të

Nëna 51 vjeçe dashurohet me djalin e saj, 32 vjeç dhe dëshiron që të ketë një fëmijë me të. Edhe djali e dashuron shumë. Aq sa ka lënë edhe gruan, me të cilën ishte i martuar, pasi njohu nënën e tij që e kishte dhënë për birësim 30 vjet më parë.

Një rast që ka ndeshur në reagime të forta negative.

Gruaja 51-vjeçare e quajtur Kim Ëest është lidhur më djalin e saj Ben Ford, 32 vjeç.

Çifti ka një marrëdhënie seksuale dhe janë duke planifikuar martesën e tyre duke insistuar se lidhja që ata kanë nuk është incest. Sipas tyre ajo është një tërheqje gjenetike seksuale.

Beni ishte martuar më Victorian, kur takoi nënën e tij. Fillimisht u takuan në një hotel, ku nisën të putheshin dhe 3 ditë më pas djali i Kim la gruan për t’u nisur me nënën bilogjike në Michigan.

“E di që njerëzit thonë se ne jemi të neveritshëm dhe se duhet të kontrollojmë ndjenjat tona. Por kur bie në dashuri, je i gatshëm të heqësh dorë nga çdo gjë dhe të luftosh për atë që do”, thotë Kim për ‘’Mirror’’

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « S’kandaloze, nusja ofendon vjehrrin në dasmë dhe pastaj plas keq sherri (VIDEO)
Ylli i Donald Trump mund të hiqet nga bulevardi i Hollivudit pasi njerëzit nuk ndalojnë së urinuari mbi të »
Article Logic
Execution time: 0.012454986572266
array(1) { ["section"]=> string(65) "nena-51-vjece-e-dashuroj-djalin-tim-dua-te-kem-femije-me-te-37157" }