Nëna bën një krahasim të tmerrshëm për vajzën e saj, çmendet interneti (Foto)

Publikuar tek: bota, më 20:49 07-07-2016 Nëna bën një krahasim të tmerrshëm për vajzën e saj, çmendet interneti (Foto)

Një nënë e krishterë ka postuar një tweet që ka nxitur reagime të shumta në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar dy hamburger që “simbolizojnë” vaginën dhe shkruan se ajo në të majtë i përket këngëtares Taylor Swift ndërsa në të djathtë, e vajzës së saj.

“Kjo është arsyeja përse predikoj krishtërimin”, shkruan ajo në Twitter.

xcjhvxcjhdf43reenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024698972702026
array(1) { ["section"]=> string(80) "nena-ben-nje-krahasim-te-tmerrshem-per-vajzen-e-saj-cmendet-interneti-foto-45880" }