Nëna bën thirrje për ndihmë, pas 7 ndërhyrjesh kirurgjikale doktorët japin shpresë për 6 vjeçarin

Publikuar tek: aktualitet, më 19:21 01-07-2015 Nëna bën thirrje për ndihmë, pas 7 ndërhyrjesh kirurgjikale doktorët japin shpresë për 6 vjeçarin

Angjela Hasanllari dhe familja e saj janë në përpjekje të vazhdueshme për të ndihmuar djalin e tyre të eci si të gjithë fëmijët e tjerë.

Nëna e Leos sqaron se pas 7 ndërhyrjesh kirurgjikale, doktorët në Greqi kanë dhënë shpresë se 6 vjeçari mund të ecë sërish nëse i nënshtrohet operacionit të fundit, por që për familjen është i papërballueshëm financiarisht.

Leo vuan nga dobësimi dhe deformimi i kockës, ndërsa familjarët shprehen se çdo ndihmë sa do e vogël ndihmon që 6 vjeçari të mos mbesë gjithë jetën në karrige me rrota.

Ndihma për Leon:

Numrat e llogarisë, Tirana Bank: 474918 dhe 474916

IBAN : AL24206111690000165474916001

Emri : Leart Hasanllari

Rruga : Myslym Keta

Zip code / postal code : 1000 ( ky eshte kodi postar i tiranes ) TIRBALTR  sëift code

Tel: 0674939310

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Automjeti përplas për vdekje të moshuarin në Kavajë
Tentuan të trafikojnë drogë drejt Kosovës, arrestohen në kufi dy persona »
Article Logic
Execution time: 0.0121910572052
array(1) { ["section"]=> string(102) "nena-ben-thirrje-per-ndihme-pas-7-nderhyrjesh-kirurgjikale-doktoret-japin-shprese-per-6-vjecarin-15117" }