Nëna e Argjentina Ramosaj ‘pakt’ me vitet, nuk do ta besoni si duket

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:33 01-06-2016 Nëna e Argjentina Ramosaj ‘pakt’ me vitet, nuk do ta besoni si duket

Shprehja popullore “Më mirë e ëma se e bija” zë plotësisht vend në rastin e këngëtares Argjentina Ramosaj dhe mamasë së saj Suzana Mushkolaj.

Fotografia dhe njëkohësisht stilistia e njohur që para pak muajsh u bë edhe gjyshe duket se ka lidhur ‘pakt’ me vitet.

Paraqitja e saj është perfekte, saqë të bën të mendosh se ajo dhe vajza e saj janë moshatare.

Ajo ka studiuar në Hollandë dhe punon në Kosovë dhe vazhdimisht kujdeset për daljet publike të së bijës.

 

mami_argjentina_ramosajt22553.jpg

mami_argjentina_ramosajt2253.jpg

mami_argjentina_ramosajt223.jpg

mami_argjentina_ramosajt2.jpg

mami_argjentina_ramosajt1.jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070960521697998
array(1) { ["section"]=> string(71) "nena-e-argjentina-ramosaj-pakt-me-vitet-nuk-do-ta-besoni-si-duket-42122" }