Nëna e Granit dhe Taulant Xhakës smund të mbajë anë...

Publikuar tek: sport, më 12:33 11-06-2016 Nëna e Granit dhe Taulant Xhakës smund të mbajë anë...

Nëna e futbollistëve Granit dhe Taulant Xhaka, të cilët sot luajnë si kundërshtarë kanë bërë që nëna e tyre ti ndjekë duke bërë tifozeri për të dy djemtë.

Kjo vihet re edhe nga bluza që nëna e tyre mban veshur në të cilën vihet re flamuri shqiptar dhe ai zviceran të bashkuar me njëri-tjetrin, ku poshtë tyre shkruhet XHAKA.

Ajo është e shoqëruar nga dashura e Granitit teksa pret të fillojë përballja Shqipëri-Zvicër.

nena_dhe_e_dashura_e_granit_xhakes.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026050090789795
array(1) { ["section"]=> string(57) "nena-e-granit-dhe-taulant-xhakes-smund-te-mbaje-ane-43188" }