Nëna e kërkonte e dëshpëruar, 18 vjeçarja po bënte qejf me të dashurin

Publikuar tek: aktualitet, më 17:51 14-04-2017 Nëna e kërkonte e dëshpëruar, 18 vjeçarja po bënte qejf me të dashurin

Më datë 11 prill në Komisariatin e Policisë Librazhd ishte paraqitur Nexhmie Mana, 40 vjeçe banuese në Librazhd Katund, e cila kishte bërë kallëzim për largimin nga banesa të vajzës së saj B.Mana.

Por mesa duket Aventura 6 ditore e 18 vjeçares nga Librazhdi ka përfunduar pasi ka vendosur të kthehet në shtëpi duke treguar se nuk kishte humbur, por gjatë gjithë kësaj periudhe ka qëndruar me të dashurin e saj.

Sipas të dhënave zyrtare nga Policia e Elbasanit ajo është gjetur sot dhe është marrë në pyetje ku ka treguar se ka ikur me dëshirën e saj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “400 ton drogë te Kalaja e Lezhës", policia nis menjëherë kontrollin në zonë
Kremtohet e “Premtja e zezë” në qytetin e Korçës »
Article Logic
Execution time: 0.01093602180481
array(1) { ["section"]=> string(75) "nena-e-kerkonte-e-deshperuar-18-vjecarja-po-bente-qejf-me-te-dashurin-75209" }