Nëna e re me COVID-19 sjell në jetë fëmijën te 'Koço Gliozheni', i porsalinduri bën tamponin dhe rezulton...(FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:13 14-08-2020 Nëna e re me COVID-19 sjell në jetë fëmijën te 'Koço Gliozheni', i porsalinduri bën tamponin dhe rezulton...(FOTO) Momenti i ardhjes ne jete i foshnjes nga nena me COVID-19

Një nënë e re në moshë, e infektuar me COVId-19 ka sjellë në jetë fëmijën e saj në maternitetin "Koço Gliozheni" në Tiranë.

Bëhet me dije se foshnja ka ardhur në jetë shëndoshë e mirë, ndërsa nëna po vazhdon trajtimin për koronavirus.

Të porsalindurit i është bërë tamponi dhe fatmirësisht ka rezultuar negativ, ndërsa së bashku me nënën  e tij kanë lënë spitalin.

Manastirliu2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098819732666016
array(1) { ["section"]=> string(114) "nena-e-re-me-covid-19-sjell-ne-jete-femijen-te-koco-gliozheni-i-porsalinduri-ben-tamponin-dhe-rezulton-foto-217148" }