Nëna e re publikon foto të rënda, shikoni si iu dogj goja fëmijës 19 muajshe nga karikuesi i telefonit

Publikuar tek: bota, më 15:59 11-10-2017 Nëna e re publikon foto të rënda, shikoni si iu dogj goja fëmijës 19 muajshe nga karikuesi i telefonit

Një imazh tronditës, ky që ka publikuar një nënë e rë, në të cilin shihen dëmtimet që ka pësuar fëmija e saj pasi ka mbajtur karikuesin e telefonit në gojë.

Courtney Davis thotë se vajza e saj 9 muajshe vendosi karikuesin në gojë, por më pas e dogji në këtë mënyrë. Asnjëherë më parë se kishte vënë në gojë, këtë herë e provoi dhe u dogj me sekonda.

"Nuk është e qartë se çfarë modeli është karikuesi i telefonit Davis, por duhet të theksojmë se dëmtime të tilla janë jashtëzakonisht të rralla”.

234234234324.jpg

43535523523523.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rritet bilanci i viktimave nga zjarret në Kaliforni, 17 të vdekur qindra të plagosur
Rikthimi i rrufeshëm i Eminem, sulmon ashpër presidentin Trump (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01095986366272
array(1) { ["section"]=> string(107) "nena-e-re-publikon-foto-te-renda-shikoni-si-iu-dogj-goja-femijes-19-muajshe-nga-karikuesi-i-telefonit-95528" }