Nëna i dërgon mesazh në privat Dafina Zeqirit e i bën dedikimin e veçantë, ajo shkrihet së qeshuri dhe ia publikon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:49 07-08-2020 Nëna i dërgon mesazh në privat Dafina Zeqirit e i bën dedikimin e veçantë, ajo shkrihet së qeshuri dhe ia publikon Dafina dhe e ema

Nëna e këngëtares së njohur Dafina Zeqiri i ka dërguar asaj një mesazh në privat ku i ka kushtuar disa vargje të veçanta.

Por, këngëtarja pasi e ka lexuar dhe e ka bërë të qeshë e të ndihet mirë, ia ka publikuar mesazhin në rrjete sociale.

‘Nëna ime është me e mira’, ka shkruar Dafina, teksa ka publikuar foton me mesazhin e nënës së saj.

1-62.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084488391876221
array(1) { ["section"]=> string(120) "nena-i-dergon-mesazh-ne-privat-dafina-zeqirit-e-i-ben-dedikimin-e-vecante-ajo-shkrihet-se-qeshuri-dhe-ia-publikon-216408" }