Nëna kineze e vesh vajzën me kostum tradicional shqiptar, ja për çfarë arsye të lezetshme (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:06 26-02-2017 Nëna kineze e vesh vajzën me kostum tradicional shqiptar, ja për çfarë arsye të lezetshme (Foto)

Një nënë në Kinë ka postuar fotografinë e vajzës së saj veshur me kostum tradicional shqiptar, dhe nuk ka gjë që do j’ua bëjë ditën më të bukur sot.

Por Laura Izumikawa është e famshme në Instagram e ndjekur nga mbi 500 mijë njerëz. Ajo poston foto të vajzës së saj me veshje tradicionale të shteteve të ndryshme apo si personazhe të famshëm, shkruan Newsbomb.al.

 

A post shared by Laura Izumikawa (@lauraiz) on

Përsa i përket Shqipërisë, ajo thotë se veshjen ja ka dërguar një ndjekëse nga Franca. Veshja shqiptare është punuar me dorë nga halla e burrit të Céline-s.

Ajo shkruan se Shqipërinë e njihte vetëm nëpërmjet Nënë Terezës, por pas disa kërkimeve në internet u mahnit me bukuritë e vendit tonë. /Newsbomb.al.

 

A post shared by Laura Izumikawa (@lauraiz) on

 

A post shared by Laura Izumikawa (@lauraiz) on

 

A post shared by Laura Izumikawa (@lauraiz) on

 

A post shared by Laura Izumikawa (@lauraiz) on

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrëfehet vrasësja e Kim Jong Nam: Më thanë se ishte shaka, u pagova 90 dollarë
Kushton vetëm 50 dollarë, ky është Nokia 3310 i ri (Foto-Video) »
Article Logic
Execution time: 0.01167893409729
array(1) { ["section"]=> string(99) "nena-kineze-e-vesh-vajzen-me-kostum-tradicional-shqiptar-ja-per-cfare-arsye-te-lezetshme-foto-70022" }