Nëna nga Tirana blen kosin për vajzën por shokohet nga çfarë gjen brenda (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:35 15-03-2017 Nëna nga Tirana blen kosin për vajzën por shokohet nga çfarë gjen brenda (FOTOT)

“Shikojeni çfarë hamë dhe pse po vdesin njerëzit si pulat në Shqipëri. Sa e hapa për vajzën por ja çfarë gjeta.

Dhe skadenca duhet të jetë e falsifikuar”. Kështu shkruan një nënë nga Tirana për newsbomb.al ndërsa e indinjuar denoncon rastin dhe publikon fotot alarmante.

Kosi i sapohapur i frutave që mban emrin e kompanisë “Fruttis”, është i mykur. Newsbomb.al shpreson në një reagim të menjëhershëm të autoriteteve pas publikimit të këtij rasti alarmant.

kos1.jpg

kos2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ik o zorraxhi, pse nuk shkon dhe ti në çadër…”, shikoni si zihen në autobus dy militantët nga veriu (VIDEO EKSKLUZIVE)
Prokuroria kërkoi 16 vite burg, gjykata liron “bashkëpunëtorin” e Mark Frrokut »
Article Logic
Execution time: 0.011151075363159
array(1) { ["section"]=> string(84) "nena-nga-tirana-blen-kosin-per-vajzen-por-shokohet-nga-cfare-gjen-brenda-fotot-71993" }