Nëna therr vajzën 5 ditëshe, shokon me atë që thotë

Publikuar tek: bota, më 07:00 11-05-2019 Nëna therr vajzën 5 ditëshe, shokon me atë që thotë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në në Little Ferry, të New Jersey, SHBA, ku një nënë vrau vajzën e saj 5 ditëshe.

29-vjeçarja Hiralbahen Bhavsar është shprehur se gjithçka e bëri pasi nuk donte që të kishte më fëmijë. Pas krimit, gruaja, lajmëroi policinë duke thënë se i shoqi po e rrihte dhe se kishte frikë se mos i bënte ndonjë gjë vajzës së tyre.

Kur policia mbërriti në vendin e ngjarjes fillimisht arrestoi burrin si të dyshuar për gjithë sa kishte ndodhur, deri sa gruaja duke dalë nga dhoma tjetër tregoi gjithçka.

Familjarët e gruas treguan se po darkonin të mërkurën mbrëma, kur vogëlushja nisi të qante. Kështu nëna u ngrit dhe shkoi në dhomën e saj, ku të gjithë mendonin se po i jepte gji, por ajo i mori jetën.

Ndërkohë gjatë marrjes në pyetje në polici, deklaroi se e vrau, pasi nuk donte që të kishte fëmijë tjetër, pasi i kishte dy.

Dyshohet se pas lindjes, 29-vjeçarja kishte pësuar depresion, por pavarësisht kësaj u arrestua nga policia

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013305902481079
array(1) { ["section"]=> string(57) "nena-therr-vajzen-5-diteshe-shokon-me-ate-qe-thote-163792" }