Nëna vlonjate shkon në polici dhe kallëzon të birin 21-vjeçar: Më rrahu

Publikuar tek: aktualitet, më 10:06 29-01-2017 Nëna vlonjate shkon në polici dhe kallëzon të birin 21-vjeçar: Më rrahu

Policia arreston për veprën penale “Dhunë në familje”  shtetasin Erjon Baraj, 21 vjeç, banues në Vlorë.

Policia bën me dije se ka bërë kapjen dhe arrestimin e këtij shtetasi në lagjen "Rilindja" në Vlorë, bazuar në kallëzim e bërë nga nëna e tij shtetësia L.B., 43 vjeçe, pasi Erjon Baraj, kishte ushtruar dhunë fizike ndaj saj, për motive të dobëta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbardhet misteri i çiftit që humbi në malin e Llogarasë, ç’ndodhi me djalin nga Tirana dhe vajzën nga Fieri
Ngjarje e rëndë: Godet me sopatë kokës vëllain, arrestohet 55 vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.010547876358032
array(1) { ["section"]=> string(76) "nena-vlonjate-shkon-ne-polici-dhe-kallezon-te-birin-21-vjecar-me-rrahu-67006" }