Nënë e 4 fëmijëve, ndahet nja jeta në moshën 37-vjeçare modelja e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:21 05-02-2019 Nënë e 4 fëmijëve, ndahet nja jeta në moshën 37-vjeçare modelja e njohur

Modelja e njohur, nënë e katër fëmijeve Alli MacDonnell ka vdekur papritur në moshën 37-vjeçare.

Modelja, nga Dublini, ishte e njohur në ekranin iralndez, si dhe ishte aktiviste e autizmit.

Lajmi për vdekjen e saj ka tronditur fansat, të cilët e ndanë dhimbjen në rrjetet sociale.

Nëna e 4 fëmijëve, përveç karrierës si modele, kishte qenë mjaft aktive në fushatën për ndërgjegjësimin ndaj autizmit përgjatë viteve të fundit, shkruan Mirror.

Dy prej fëmijëve të saj Harry dhe Siena, të dy janë të prekur nga autizmi.

2_Alli.jpg

14611151_10154551810287667_8117516792488038895_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si dy pika uji, njihuni me motrën binjake të  Olimpias
Zaimina Vasjari nuk përmbahet në emision: Burri duhet të ketë içik lesh (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010142087936401
array(1) { ["section"]=> string(78) "nene-e-4-femijeve-ndahet-nja-jeta-ne-moshen-37-vjecare-modelja-e-njohur-151596" }